SN74F2373DBRE4
pregled izdelka
Številka dela: SN74F2373DBRE4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC LATCH OCTAL TRANSP D 20-SSOP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F2373DBRE4
Številka dela SN74F2373DBRE4 Proizvajalec N/A
Opis IC LATCH OCTAL TRANSP D 20-SSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3296 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 20-SSOP
Serija 74F Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Vrsta izhoda Tri-State
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta logike D-Type Transparent Latch
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Neodvisni tokokrogi 1
Trenutna - izhodna visoka, nizka 3mA, 12mA Circuit 8:8