SN74F163AN
pregled izdelka
Številka dela: SN74F163AN
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC SYNC 4BIT BINRY COUNTR 16-DIP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F163AN
Številka dela SN74F163AN Proizvajalec N/A
Opis IC SYNC 4BIT BINRY COUNTR 16-DIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 127366 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5V ~ 5.5V Trigger Type Positive Edge
Čas Synchronous Paket naprave za dobavitelja 16-PDIP
Serija 74F Ponastaviti Synchronous
Pakiranje Tube Paket / primer 16-DIP (0.300", 7.62mm)
Druga imena 296-14810-5 delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Število elementov 1 Število bitov na element 4
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Binary Counter Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Smer Up natančen opis Counter IC Binary Counter 1 Element 4 Bit Positive Edge 16-PDIP
Count Rate 100MHz Številka osnovnega dela 74F163