SN74F163ADG4
pregled izdelka
Številka dela: SN74F163ADG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC COUNTER BINARY 4BIT 16SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1320 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F163ADG4
Številka dela SN74F163ADG4 Proizvajalec N/A
Opis IC COUNTER BINARY 4BIT 16SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 349161 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5V ~ 5.5V Trigger Type Positive Edge
Čas Synchronous Paket naprave za dobavitelja 16-SOIC
Serija 74F Ponastaviti Synchronous
Pakiranje Tube Paket / primer 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število elementov 1
Število bitov na element 4 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta logike Binary Counter
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Smer Up
natančen opis Counter IC Binary Counter 1 Element 4 Bit Positive Edge 16-SOIC Count Rate 100MHz