SN74F138NSR
pregled izdelka
Številka dela: SN74F138NSR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DECODER/DMUX 3-8LINE 16SO
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F138NSR
Številka dela SN74F138NSR Proizvajalec N/A
Opis IC DECODER/DMUX 3-8LINE 16SO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 177487 pcs Podatkovni list
Vir napajanja Single Supply Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Tip Decoder/Demultiplexer Paket naprave za dobavitelja 16-SO
Serija 74F Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Druga imena 296-24981-1
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Neodvisni tokokrogi 1 natančen opis Decoder/Demultiplexer 1 x 3:8 16-SO
Trenutna - izhodna visoka, nizka 1mA, 20mA Circuit 1 x 3:8