SN74F138N
pregled izdelka
Številka dela: SN74F138N
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC 3-8 LINE DEC/DEMUX 16-DIP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F138N
Številka dela SN74F138N Proizvajalec N/A
Opis IC 3-8 LINE DEC/DEMUX 16-DIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 158718 pcs Podatkovni list
Vir napajanja Single Supply Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Tip Decoder/Demultiplexer Paket naprave za dobavitelja 16-PDIP
Serija 74F Pakiranje Tube
Paket / primer 16-DIP (0.300", 7.62mm) Druga imena 296-3552-5
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Tip montaže Through Hole
Neodvisni tokokrogi 1 natančen opis Decoder/Demultiplexer 1 x 3:8 16-PDIP
Trenutna - izhodna visoka, nizka 1mA, 20mA Circuit 1 x 3:8