SN74F126N
pregled izdelka
Številka dela: SN74F126N
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC BUF NON-INVERT 5.5V 14DIP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F126N
Številka dela SN74F126N Proizvajalec N/A
Opis IC BUF NON-INVERT 5.5V 14DIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 135152 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 14-PDIP
Serija 74F Pakiranje Tube
Paket / primer 14-DIP (0.300", 7.62mm) Vrsta izhoda 3-State
Druga imena 296-3550-5
SN74F126NE4
SN74F126NE4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Število elementov 4 Število bitov na element 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Buffer, Non-Inverting Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa - natančen opis Buffer, Non-Inverting 4 Element 1 Bit per Element 3-State Output 14-PDIP
Trenutna - izhodna visoka, nizka 15mA, 64mA Številka osnovnega dela 74F126
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SN74F126NSR
SN74F126NSR
Proizvajalci: N/A
Opis: IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 14SOP
Na zalogi: 5490 pcs
Prenesi:
RFQ
SN74F126NSRG4
SN74F126NSRG4
Proizvajalci: N/A