SN74F126DRE4
pregled izdelka
Številka dela: SN74F126DRE4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC BUF NON-INVERT 5.5V 14SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F126DRE4
Številka dela SN74F126DRE4 Proizvajalec N/A
Opis IC BUF NON-INVERT 5.5V 14SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 515458 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 14-SOIC
Serija 74F Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Vrsta izhoda 3-State
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Število elementov 4
Število bitov na element 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta logike Buffer, Non-Inverting
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa -
natančen opis Buffer, Non-Inverting 4 Element 1 Bit per Element 3-State Output 14-SOIC Trenutna - izhodna visoka, nizka 15mA, 64mA