SN74AS20DRE4
pregled izdelka
Številka dela: SN74AS20DRE4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC GATE NAND 2CH 4-INP 14SOIC
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SN74AS20DRE4
Številka dela SN74AS20DRE4 Proizvajalec N/A
Opis IC GATE NAND 2CH 4-INP 14SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5177 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 14-SOIC
Serija 74AS Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Število vhodov 4 Število vezij 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 5ns @ 5V, 50pF Vrsta logike NAND Gate
Logična raven - nizka 0.8V Logična raven - visoka 2V
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis NAND Gate IC 2 Channel 14-SOIC Trenutna - izhodna visoka, nizka 2mA, 20mA