SN74AS20DR
pregled izdelka
Številka dela: SN74AS20DR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC GATE NAND 2CH 4-INP 14SOIC
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SN74AS20DR
Številka dela SN74AS20DR Proizvajalec N/A
Opis IC GATE NAND 2CH 4-INP 14SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5207 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 14-SOIC
Serija 74AS Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena 296-6342-6
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število vhodov 4
Število vezij 2 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 5ns @ 5V, 50pF
Vrsta logike NAND Gate Logična raven - nizka 0.8V
Logična raven - visoka 2V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis NAND Gate IC 2 Channel 14-SOIC
Trenutna - izhodna visoka, nizka 2mA, 20mA Številka osnovnega dela 74AS20