SN74ALS240AN
pregled izdelka
Številka dela: SN74ALS240AN
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC BUFFER INVERT 5.5V 20DIP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
20 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74ALS240AN
Številka dela SN74ALS240AN Proizvajalec N/A
Opis IC BUFFER INVERT 5.5V 20DIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70098 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 20-PDIP
Serija 74ALS Pakiranje Tube
Paket / primer 20-DIP (0.300", 7.62mm) Vrsta izhoda 3-State
Druga imena 296-14725-5 delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Število elementov 2 Število bitov na element 4
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Buffer, Inverting Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa - natančen opis Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-PDIP
Trenutna - izhodna visoka, nizka 15mA, 24mA Številka osnovnega dela 74ALS240
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SN74ALS240ANSR
SN74ALS240ANSR
Proizvajalci: N/A
Opis: IC BUFFER INVERT 5.5V 20SO