SN74ALS240ADWR
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SN74ALS240ADWR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74ALS240ADWR
Številka dela SN74ALS240ADWR Proizvajalec N/A
Opis IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 206688 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 20-SOIC
Serija 74ALS Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Vrsta izhoda 3-State
Druga imena 296-14724-2 delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Število elementov 2 Število bitov na element 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Buffer, Inverting Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa - natančen opis Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SOIC
Trenutna - izhodna visoka, nizka 15mA, 24mA Številka osnovnega dela 74ALS240