SN74AC240PWR
pregled izdelka
Številka dela: SN74AC240PWR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC BUFFER INVERT 6V 20TSSOP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74AC240PWR
Številka dela SN74AC240PWR Proizvajalec N/A
Opis IC BUFFER INVERT 6V 20TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 132729 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 2 V ~ 6 V Paket naprave za dobavitelja 20-TSSOP
Serija 74AC Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Vrsta izhoda 3-State
Druga imena 296-4306-1 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število elementov 2 Število bitov na element 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Buffer, Inverting Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa - natančen opis Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-TSSOP
Trenutna - izhodna visoka, nizka 24mA, 24mA Številka osnovnega dela 74AC240