SN74AC240NSR
pregled izdelka
Številka dela: SN74AC240NSR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC BUFFER INVERT 6V 20SO
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74AC240NSR
Številka dela SN74AC240NSR Proizvajalec N/A
Opis IC BUFFER INVERT 6V 20SO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 310979 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 2 V ~ 6 V Paket naprave za dobavitelja 20-SO
Serija 74AC Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 20-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Vrsta izhoda 3-State
Druga imena 296-28893-2
SN74AC240NSR-ND
SN74AC240NSRE4
SN74AC240NSRE4-ND
SN74AC240NSRG4
SN74AC240NSRG4-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število elementov 2 Število bitov na element 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Buffer, Inverting Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa - natančen opis Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SO
Trenutna - izhodna visoka, nizka 24mA, 24mA Številka osnovnega dela 74AC240