SN65HVD70DGS
pregled izdelka
Številka dela: SN65HVD70DGS
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC TXRX RS485 3.3V 10VSSOP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
160 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN65HVD70DGS
Številka dela SN65HVD70DGS Proizvajalec N/A
Opis IC TXRX RS485 3.3V 10VSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25925 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 3 V ~ 3.6 V Tip Transceiver
Serija - Histereza sprejemnika 70mV
Protokol RS422, RS485 delovna temperatura -40°C ~ 125°C