SN65HVD70D
pregled izdelka
Številka dela: SN65HVD70D
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC TXRX RS485 3.3V 14SOIC
1 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN65HVD70D
Številka dela SN65HVD70D Proizvajalec N/A
Opis IC TXRX RS485 3.3V 14SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27053 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 3 V ~ 3.6 V Tip Transceiver
Paket naprave za dobavitelja 14-SOIC Serija -
Histereza sprejemnika 70mV Protokol RS422, RS485
Pakiranje Tube Paket / primer 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Druga imena 296-38522-5 delovna temperatura -40°C ~ 125°C