SN65HVD55DR
pregled izdelka
Številka dela: SN65HVD55DR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC TXRX RS-485 3.3V 14-SOIC
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN65HVD55DR
Številka dela SN65HVD55DR Proizvajalec N/A
Opis IC TXRX RS-485 3.3V 14-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30051 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Tip Transceiver
Paket naprave za dobavitelja 14-SOIC Serija -
Histereza sprejemnika 50mV Protokol RS422, RS485
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Druga imena 296-18709-1 delovna temperatura -40°C ~ 85°C