SN65HVD55D
pregled izdelka
Številka dela: SN65HVD55D
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC RS485 DVR/RCVR FUL-DUP 14SOIC
1 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN65HVD55D
Številka dela SN65HVD55D Proizvajalec N/A
Opis IC RS485 DVR/RCVR FUL-DUP 14SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24046 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Tip Transceiver
Paket naprave za dobavitelja 14-SOIC Serija -
Histereza sprejemnika 50mV Protokol RS422, RS485
Pakiranje Tube Paket / primer 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Druga imena 296-48437
SN65HVD55D-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število gonilnikov / sprejemnikov 1/1 Tip montaže Surface Mount
Duplex Full natančen opis 1/1 Transceiver Full RS422, RS485 14-SOIC
Hitrost prenosa podatkov 1Mbps Številka osnovnega dela SN65HVD55
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SN65HVD54DRG4
SN65HVD54DRG4
Proizvajalci: N/A
Opis: IC RS485 DVR/RCVR FUL-DUP 14SOIC
Na zalogi: 53000 pcs
Prenesi:
RFQ
SN65HVD53DRG4
SN65HVD53DRG4
Proizvajalci: N/A
Na zalogi: 57532 pcs
Prenesi:
RFQ
SN65HVD55DR
SN65HVD55DR
Opis: IC TXRX RS-485 3.3V 14-SOIC