SN65HVD33DR
pregled izdelka
Številka dela: SN65HVD33DR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC TXRX RS-485 3.3V 14-SOIC
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN65HVD33DR
Številka dela SN65HVD33DR Proizvajalec N/A
Opis IC TXRX RS-485 3.3V 14-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27402 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 3 V ~ 3.6 V Tip Transceiver
Paket naprave za dobavitelja 14-SOIC Serija -
Histereza sprejemnika 50mV Protokol RS422, RS485
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Druga imena 296-18704-6 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število gonilnikov / sprejemnikov 1/1 Tip montaže Surface Mount
Duplex Full natančen opis 1/1 Transceiver Full RS422, RS485 14-SOIC
Hitrost prenosa podatkov 23Mbps Številka osnovnega dela SN65HVD33
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SN65HVD32DR
SN65HVD32DR
Proizvajalci: N/A
Opis: IC DVR/RCVR RS-485 3.3V 8-SOIC
Na zalogi: 53617 pcs
Prenesi:
RFQ
SN65HVD33D
SN65HVD33D
Proizvajalci: N/A
Opis: IC RS485 DVR/RCVR 3.3V 14-SOIC