SN65HVD33D
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SN65HVD33D
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC RS485 DVR/RCVR 3.3V 14-SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN65HVD33D
Številka dela SN65HVD33D Proizvajalec N/A
Opis IC RS485 DVR/RCVR 3.3V 14-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26431 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 3 V ~ 3.6 V Tip Transceiver
Paket naprave za dobavitelja 14-SOIC Serija -
Histereza sprejemnika 50mV Protokol RS422, RS485
Pakiranje Tube Paket / primer 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Druga imena 296-26348-5
SN65HVD33D-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število gonilnikov / sprejemnikov 1/1 Tip montaže Surface Mount
Duplex Full natančen opis 1/1 Transceiver Full RS422, RS485 14-SOIC
Hitrost prenosa podatkov 23Mbps Številka osnovnega dela SN65HVD33
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SN65HVD33RHLR
SN65HVD33RHLR
Proizvajalci: N/A
Opis: IC DVR/RCV RS485 FULL-DUP 20QFN
Na zalogi: 55046 pcs
Prenesi:
RFQ
SN65HVD33MDREPG4
SN65HVD33MDREPG4
Proizvajalci: N/A
Opis: IC DVR/RCV RS485 FULL-DUP 14SOIC
Na zalogi: 29784 pcs
Prenesi:
RFQ
SN65HVD33DRG4
SN65HVD33DRG4
Opis: IC RS485 DVR/RCVR 3.3V 14-SOIC