REG1117-3.3
pregled izdelka
Številka dela: REG1117-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 3.3V 800MA SOT223-4
  • Sporočilo
Specifikacije REG1117-3.3
Številka dela REG1117-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 3.3V 800MA SOT223-4 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37056 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 1.2V @ 800mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 15V
Paket naprave za dobavitelja SOT-223-4 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-261-4, TO-261AA PSRR 62dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena REG111733 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 800mA SOT-223-4 Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA
Trenutni - izhod 800mA Nadzorne funkcije -
Številka osnovnega dela REG1117-33
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
REG1117-2.85G4
REG1117-2.85G4
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LIN 2.85V 800MA SOT223-4
Na zalogi: 57552 pcs
Prenesi:
RFQ
REG1117-3.3/2K5
REG1117-3.3/2K5
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LIN 3.3V 800MA SOT223-4
Na zalogi: 52125 pcs
Prenesi:
RFQ
REG1117-5
REG1117-5
Opis: IC REG LINEAR 5V 800MA SOT223-4
REG1117-3.3/2K5G4
REG1117-3.3/2K5G4