REG1117-2.85
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: REG1117-2.85
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 2.85V 800MA SOT223-4
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
80 pcs
160 pcs
560 pcs
1040 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije REG1117-2.85
Številka dela REG1117-2.85 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 2.85V 800MA SOT223-4 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36422 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 1.2V @ 800mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.85V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 15V
Paket naprave za dobavitelja SOT-223-4 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-261-4, TO-261AA PSRR 62dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena REG1117285 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 800mA SOT-223-4 Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA
Trenutni - izhod 800mA Nadzorne funkcije -