OPA180IDR
pregled izdelka
Številka dela: OPA180IDR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC OPAMP ZERO-DRIFT 2MHZ 8SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OPA180IDR
Številka dela OPA180IDR Proizvajalec N/A
Opis IC OPAMP ZERO-DRIFT 2MHZ 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 46704 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 4.5 V ~ 36 V, ±2.25 V ~ 18 V Napetost - vhodni odmik 15µV
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Ubi stopnja 0.8 V/µs
Serija - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Vrsta izhoda Rail-to-Rail
Druga imena 296-40437-6 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount
Gain Bandwidth Product 2MHz natančen opis Zero-Drift Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 8-SOIC
Trenutni - dobava 450µA Trenutni - izhod / kanal 18mA