OPA180IDBVR
pregled izdelka
Številka dela: OPA180IDBVR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC OPAMP ZERO-DRIFT 2MHZ SOT23-5
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OPA180IDBVR
Številka dela OPA180IDBVR Proizvajalec N/A
Opis IC OPAMP ZERO-DRIFT 2MHZ SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 52183 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 4.5 V ~ 36 V, ±2.25 V ~ 18 V Napetost - vhodni odmik 15µV
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Ubi stopnja 0.8 V/µs
Serija - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 Vrsta izhoda Rail-to-Rail
Druga imena 296-40435-1 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount
Gain Bandwidth Product 2MHz natančen opis Zero-Drift Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail SOT-23-5
Trenutni - dobava 450µA Trenutni - izhod / kanal 18mA