OPA170AIDRLT
pregled izdelka
Številka dela: OPA170AIDRLT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC OPAMP GP 1.2MHZ RRO SOT5
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OPA170AIDRLT
Številka dela OPA170AIDRLT Proizvajalec N/A
Opis IC OPAMP GP 1.2MHZ RRO SOT5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 86707 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 2.7 V ~ 36 V, ±1.35 V ~ 18 V Napetost - vhodni odmik 250µV
Paket naprave za dobavitelja 5-SOT Ubi stopnja 0.4 V/µs
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOT-553 Vrsta izhoda Rail-to-Rail
Druga imena 296-46443-2
OPA170AIDRLT-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount
Gain Bandwidth Product 1.2MHz natančen opis General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 5-SOT
Trenutni - dobava 110µA Trenutni - izhod / kanal 17mA