OPA170AID
pregled izdelka
Številka dela: OPA170AID
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC OPAMP GP 1.2MHZ RRO 8SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OPA170AID
Številka dela OPA170AID Proizvajalec N/A
Opis IC OPAMP GP 1.2MHZ RRO 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66054 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 2.7 V ~ 36 V, ±1.35 V ~ 18 V Napetost - vhodni odmik 250µV
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Ubi stopnja 0.4 V/µs
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Vrsta izhoda Rail-to-Rail
Druga imena 296-29493 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount
Gain Bandwidth Product 1.2MHz natančen opis General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 8-SOIC
Trenutni - dobava 110µA Trenutni - izhod / kanal 17mA
Trenutne - vstopne pristranskosti 8pA Številka osnovnega dela OPA170
Vrsta ojačevalnika General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
OPA1688IDRGT
OPA1688IDRGT
Proizvajalci: N/A
Opis: IC OP AMP AUDIO R-R 8SON
Na zalogi: 78228 pcs
Prenesi:
RFQ
OPA170AQDBVRQ1
OPA170AQDBVRQ1
Proizvajalci: N/A
Opis: IC OP AMP GP RR 1.2MHZ 5-SOT-23
Na zalogi: 130266 pcs
Prenesi:
RFQ
OPA170AIDRLR
OPA170AIDRLR
Opis: IC OPAMP GP 1.2MHZ RRO SOT5
OPA170AIDRLT
OPA170AIDRLT