MF10CCWM
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MF10CCWM
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC FILTER DUAL SW CAP 20-SOIC
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
180 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MF10CCWM
Številka dela MF10CCWM Proizvajalec N/A
Opis IC FILTER DUAL SW CAP 20-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 27521 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba ±9 V ~ 14 V Paket naprave za dobavitelja 20-SOIC
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Število filtrov 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca - Cutoff ali Center 200kHz
Vrsta filtra Universal Switched Capacitor Filtriranje 4th
Številka osnovnega dela MF10-N
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MF10CCN
MF10CCN
Proizvajalci: N/A
Opis: IC FILTER DUAL SWITCH CAP 20-DIP
Na zalogi: 6032 pcs
Prenesi:
RFQ
MF10BWRFT04-LC06-0.21M
MF10BWRFT04-LC06-0.21M
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONNECTOR
Na zalogi: 3135 pcs
Prenesi:
RFQ
MF10CCWMX
MF10CCWMX
Proizvajalci: N/A
Opis: IC FILTER DUAL SWITCH CAP 20SOIC
MF10CCWM/NOPB
MF10CCWM/NOPB
Opis: IC FILTER DUAL SW CAP 20-SOIC
MF10BWRFT04-LC06-0.21M-31
MF10BWRFT04-LC06-0.21M-31
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONNECTOR
MF10BWRFT01S-LC-0.21M
MF10BWRFT01S-LC-0.21M
MF10H100HE3_A/P
MF10H100HE3_A/P
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO220AC
Prenesi: MF10H100HE3_A/P.pdf
MF10CCN/NOPB
MF10CCN/NOPB
MF10H100CTHE3_A/P
MF10H100CTHE3_A/P
Opis: DIODE ARRAY SCHOTT 100V ITO220AB
Prenesi: MF10H100CTHE3_A/P.pdf
MF10CCWMX/NOPB
MF10CCWMX/NOPB
MF10BWRFT01S-LC-0.21M(31)
MF10BWRFT01S-LC-0.21M(31)
MF10S-WDRF01-0200(31)
MF10S-WDRF01-0200(31)
Prenesi: MF10S-WDRF01-0200(31).pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%