MF10CCWM/NOPB
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MF10CCWM/NOPB
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC FILTER DUAL SW CAP 20-SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
36 pcs
108 pcs
504 pcs
1008 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MF10CCWM/NOPB
Številka dela MF10CCWM/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC FILTER DUAL SW CAP 20-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25415 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba ±9 V ~ 14 V Paket naprave za dobavitelja 20-SOIC
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Druga imena *MF10CCWM/NOPB
MF10CCWMNOPB
Število filtrov 2 Tip montaže Surface Mount
Frekvenca - Cutoff ali Center 200kHz Vrsta filtra Universal Switched Capacitor
Filtriranje 4th Številka osnovnega dela MF10-N
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MF10H100HE3_A/P
MF10H100HE3_A/P
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO220AC