LPV321M5X
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LPV321M5X
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC OPAMP GP 152KHZ RRO SOT23-5
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije LPV321M5X
Številka dela LPV321M5X Proizvajalec N/A
Opis IC OPAMP GP 152KHZ RRO SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6559 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 2.7 V ~ 5 V Napetost - vhodni odmik 1.5mV
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Ubi stopnja 0.1 V/µs
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 Vrsta izhoda Rail-to-Rail
Druga imena LPV321M5XTR delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount
Gain Bandwidth Product 152kHz natančen opis General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail SOT-23-5
Trenutni - dobava 9µA Trenutni - izhod / kanal 60mA
Trenutne - vstopne pristranskosti 2nA Številka osnovnega dela LPV321
Vrsta ojačevalnika General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LPV321IDBVRG4
LPV321IDBVRG4
Proizvajalci: N/A
Opis: IC OPAMP GP 237KHZ RRO SOT23-5
Na zalogi: 3844 pcs
Prenesi:
RFQ
LPV321M5
LPV321M5
Proizvajalci: N/A
Opis: IC OPAMP GP 152KHZ RRO SOT23-5