LPV321M5X/NOPB
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LPV321M5X/NOPB
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC OPAMP GP 152KHZ RRO SOT23-5
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LPV321M5X/NOPB
Številka dela LPV321M5X/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC OPAMP GP 152KHZ RRO SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 268446 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 2.7 V ~ 5 V Napetost - vhodni odmik 1.5mV
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Ubi stopnja 0.1 V/µs
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 Vrsta izhoda Rail-to-Rail
Druga imena *LPV321M5X/NOPB
LPV321M5X/NOPBTR
LPV321M5XNOPB
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount
Gain Bandwidth Product 152kHz natančen opis General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail SOT-23-5
Trenutni - dobava 9µA Trenutne - vstopne pristranskosti 2nA
Številka osnovnega dela LPV321 Vrsta ojačevalnika General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LPV321IDCKRE4
LPV321IDCKRE4
Proizvajalci: N/A
Opis: IC OPAMP GP 237KHZ RRO SC70-5
Na zalogi: 6418 pcs
Prenesi:
RFQ
LPV324D
LPV324D
Proizvajalci: N/A
Opis: IC OPAMP GP 237KHZ RRO 14SOIC
Na zalogi: 3042 pcs
Prenesi:
RFQ
LPV321M5
LPV321M5
Opis: IC OPAMP GP 152KHZ RRO SOT23-5
LPV321M5X
LPV321M5X