LP5900SDX-3.3
pregled izdelka
Številka dela: LP5900SDX-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 150MA 6WSON
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije LP5900SDX-3.3
Številka dela LP5900SDX-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V 150MA 6WSON Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6912 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.15V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 6-WSON (2.2x2.5) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-WDFN Exposed Pad PSRR 85dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LP5900SDX-3.3TR delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA 6-WSON (2.2x2.5) Tok - Supply (Max) 230µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 50µA Trenutni - izhod 150mA
Nadzorne funkcije Enable Številka osnovnega dela LP5900
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LP5900TL-1.8/NOPB
LP5900TL-1.8/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 1.8V 150MA 4DSBGA
Na zalogi: 177927 pcs
Prenesi:
RFQ
LP5900TL-1.5/NOPB
LP5900TL-1.5/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 1.5V 150MA 4DSBGA
Na zalogi: 98042 pcs
Prenesi:
RFQ
LP5900SDX-3.3/NOPB
LP5900SDX-3.3/NOPB
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 150MA 6WSON