LP5900SDX-2.7
pregled izdelka
Številka dela: LP5900SDX-2.7
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.7V 150MA 6WSON
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije LP5900SDX-2.7
Številka dela LP5900SDX-2.7 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 2.7V 150MA 6WSON Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4903 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.15V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.7V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 6-WSON (2.2x2.5) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-WDFN Exposed Pad PSRR 85dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.7V 150mA 6-WSON (2.2x2.5)
Tok - Supply (Max) 230µA Trenutni - Quiescent (Iq) 50µA
Trenutni - izhod 150mA Nadzorne funkcije Enable