LP5900SD-2.8EV
pregled izdelka
Številka dela: LP5900SD-2.8EV
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka BOARD EVALUATION LP5900SD-2.8
Podatkovni listi:
Status RoHs Se ne uporablja / se ne uporablja
  • Sporočilo
Specifikacije LP5900SD-2.8EV
Številka dela LP5900SD-2.8EV Proizvajalec N/A
Količina na voljo 5652 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 2.8V Napetost - Vhod 2.5 V ~ 5.5 V
Uporabljena IC / del LP5900 Priložena vsebina Board(s)
Serija - Tip regulatorja Positive Fixed
natančen opis LP5900 1 - Single Channels per IC Positive Fixed Linear Voltage Regulator Evaluation Board Trenutni - izhod 150mA