LP5900SD-2.8
pregled izdelka
Številka dela: LP5900SD-2.8
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.8V 150MA 6WSON
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije LP5900SD-2.8
Številka dela LP5900SD-2.8 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 2.8V 150MA 6WSON Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4217 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.15V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 6-WSON (2.2x2.5) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-WDFN Exposed Pad PSRR 85dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LP5900SD-2.8TR delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 150mA 6-WSON (2.2x2.5) Tok - Supply (Max) 230µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 50µA Trenutni - izhod 150mA