LP3991TL-1.3EV
pregled izdelka
Številka dela: LP3991TL-1.3EV
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka BOARD EVALUATION LP3991TL-1.3
Podatkovni listi:
Status RoHs Se ne uporablja / se ne uporablja
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP3991TL-1.3EV
Številka dela LP3991TL-1.3EV Proizvajalec N/A
Količina na voljo 4025 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 1.3V Napetost - Vhod 1.65 V ~ 4 V
Uporabljena IC / del LP3991 Priložena vsebina Board(s)
Serija - Tip regulatorja Positive Fixed
Druga imena 296-49811
LP3991TL-1.3EV-ND
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Trenutni - izhod 300mA Kanali na IC 1 - Single