LP3991TL-1.2EV
pregled izdelka
Številka dela: LP3991TL-1.2EV
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka BOARD EVALUATION LP3991TL-1.2
Podatkovni listi:
Status RoHs Se ne uporablja / se ne uporablja
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP3991TL-1.2EV
Številka dela LP3991TL-1.2EV Proizvajalec N/A
Količina na voljo 3016 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 1.2V Napetost - Vhod 1.65 V ~ 4 V
Uporabljena IC / del LP3991 Priložena vsebina Board(s)
Serija - Tip regulatorja Positive Fixed
Druga imena LP3991TL12EV Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Trenutni - izhod 300mA Kanali na IC 1 - Single