LP3990MF-1.8
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LP3990MF-1.8
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije LP3990MF-1.8
Številka dela LP3990MF-1.8 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4527 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.2V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 55dB ~ 35dB (1kHz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LP3990MF-1.8CT delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 150mA SOT-23-5 Tok - Supply (Max) 120µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 80µA Trenutni - izhod 150mA