LP3988QMFX-2P85
pregled izdelka
Številka dela: LP3988QMFX-2P85
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 2.85V 150MA SOT23-5
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP3988QMFX-2P85
Številka dela LP3988QMFX-2P85 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 2.85V 150MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 90169 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.15V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.85V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija Automotive, AEC-Q100
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 65dB ~ 45dB (1kHz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-40350-1 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 150mA SOT-23-5 Tok - Supply (Max) 200µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 120µA Trenutni - izhod 150mA