LP3984IMFX-1.8
pregled izdelka
Številka dela: LP3984IMFX-1.8
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5
  • Sporočilo
Specifikacije LP3984IMFX-1.8
Številka dela LP3984IMFX-1.8 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4495 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.12V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 60dB ~ 40dB (1kHz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 150mA SOT-23-5
Tok - Supply (Max) 150µA Trenutni - Quiescent (Iq) 125µA
Trenutni - izhod 150mA Nadzorne funkcije Enable
Številka osnovnega dela LP3984
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LP3984IMF-3.1
LP3984IMF-3.1
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 3.1V 150MA SOT23-5
Na zalogi: 6535 pcs
Prenesi:
RFQ
LP3984IMFX-1.8/NOPB
LP3984IMFX-1.8/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5