LP3984IMF-3.1
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LP3984IMF-3.1
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.1V 150MA SOT23-5
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije LP3984IMF-3.1
Številka dela LP3984IMF-3.1 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 3.1V 150MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6535 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.12V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.1V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 60dB ~ 40dB (1kHz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LP3984IMF-3.1DKR
LP3984IMF31
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.1V 150mA SOT-23-5 Tok - Supply (Max) 150µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 125µA Trenutni - izhod 150mA