LP3982IMMX-2.5
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LP3982IMMX-2.5
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 300MA 8VSSOP
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije LP3982IMMX-2.5
Številka dela LP3982IMMX-2.5 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 2.5V 300MA 8VSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5811 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.22V @ 200mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja 8-VSSOP Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 300mA 8-VSSOP
Trenutni - Quiescent (Iq) 270µA Trenutni - izhod 300mA