LP3982IMM-3.3
pregled izdelka
Številka dela: LP3982IMM-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 300MA 8VSSOP
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP3982IMM-3.3
Številka dela LP3982IMM-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V 300MA 8VSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 294536 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.22V @ 200mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja 8-VSSOP Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LP3982IMM-3.3TR delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 300mA 8-VSSOP Trenutni - Quiescent (Iq) 270µA
Trenutni - izhod 300mA Nadzorne funkcije Enable