LP3891EMRX-1.2
pregled izdelka
Številka dela: LP3891EMRX-1.2
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 1.2V 800MA 8SO PWRPAD
  • Sporočilo
Specifikacije LP3891EMRX-1.2
Številka dela LP3891EMRX-1.2 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 1.2V 800MA 8SO PWRPAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6116 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.43V @ 800mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.2V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 8-SO PowerPad Serija -
Paket / primer 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 800mA 8-SO PowerPad
Tok - Supply (Max) 8mA Trenutni - Quiescent (Iq) 30µA
Trenutni - izhod 800mA Nadzorne funkcije Enable
Številka osnovnega dela LP3891
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LP3891EMRX-1.2/NOPB
LP3891EMRX-1.2/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LIN 1.2V 800MA 8SO PWRPAD