LP3891EMR-1.8
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LP3891EMR-1.8
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 1.8V 800MA 8SO PWRPAD
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije LP3891EMR-1.8
Številka dela LP3891EMR-1.8 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 1.8V 800MA 8SO PWRPAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4231 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.43V @ 800mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 8-SO PowerPad Serija -
Paket / primer 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 800mA 8-SO PowerPad
Tok - Supply (Max) 8mA Trenutni - Quiescent (Iq) 30µA
Trenutni - izhod 800mA Nadzorne funkcije Enable