LP2985A-25DBVR
pregled izdelka
Številka dela: LP2985A-25DBVR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP2985A-25DBVR
Številka dela LP2985A-25DBVR Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 143951 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.58V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 45dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-36939-6 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA SOT-23-5 Tok - Supply (Max) 2.5mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 95µA Trenutni - izhod 150mA
Nadzorne funkcije Enable Številka osnovnega dela LP2985A-25
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LP2985A-18DBVT
LP2985A-18DBVT
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5
Na zalogi: 90229 pcs
Prenesi:
RFQ
LP2985A-18DBVTG4
LP2985A-18DBVTG4
Proizvajalci: N/A
Na zalogi: 4278 pcs
Prenesi:
RFQ
LP2985A-25DBVRG4
LP2985A-25DBVRG4
Opis: IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5