LP2985A-18DBVRG4
pregled izdelka
Številka dela: LP2985A-18DBVRG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP2985A-18DBVRG4
Številka dela LP2985A-18DBVRG4 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 294038 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.58V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 45dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 150mA SOT-23-5
Tok - Supply (Max) 2.5mA Trenutni - Quiescent (Iq) 95µA
Trenutni - izhod 150mA Nadzorne funkcije Enable
Številka osnovnega dela LP2985A-18
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LP2985A-25DBVRG4
LP2985A-25DBVRG4
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5
Na zalogi: 310586 pcs
Prenesi:
RFQ
LP2985A-10DBVT
LP2985A-10DBVT
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 10V 150MA SOT23-5
Na zalogi: 119490 pcs
Prenesi:
RFQ
LP2985A-18DBVR
LP2985A-18DBVR
Opis: IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5