LP2982IM5X-2.5
pregled izdelka
Številka dela: LP2982IM5X-2.5
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 50MA SOT23-5
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije LP2982IM5X-2.5
Številka dela LP2982IM5X-2.5 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 2.5V 50MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6987 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.33V @ 80mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 45dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena *LP2982IM5X-2.5 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 50mA SOT-23-5 Tok - Supply (Max) 1.4mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 95µA Trenutni - izhod 50mA