LP2982IM5-3.3
pregled izdelka
Številka dela: LP2982IM5-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 50MA SOT23-5
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije LP2982IM5-3.3
Številka dela LP2982IM5-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V 50MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6253 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.33V @ 80mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 45dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LP2982IM5-3.3CT delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 50mA SOT-23-5 Tok - Supply (Max) 1.4mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 95µA Trenutni - izhod 50mA
Nadzorne funkcije Enable Številka osnovnega dela LP2982
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LP2982IM5-3.0
LP2982IM5-3.0
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 3V 50MA SOT23-5
Na zalogi: 5232 pcs
Prenesi:
RFQ
LP2982IM5-3.3/NOPB
LP2982IM5-3.3/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 50MA SOT23-5