LP2981A-33DBVT
pregled izdelka
Številka dela: LP2981A-33DBVT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-5
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP2981A-33DBVT
Številka dela LP2981A-33DBVT Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 163686 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.37V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 63dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-32145-2
LP2981A-33DBVT-ND
LP2981A33DBVT
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA SOT-23-5 Tok - Supply (Max) 1.7mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 95µA Trenutni - izhod 100mA