LP2981A-33DBVRG4
pregled izdelka
Številka dela: LP2981A-33DBVRG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-5
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP2981A-33DBVRG4
Številka dela LP2981A-33DBVRG4 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 355294 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.37V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 63dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA SOT-23-5
Tok - Supply (Max) 1.7mA Trenutni - Quiescent (Iq) 95µA
Trenutni - izhod 100mA Nadzorne funkcije Enable