LP2952AIMX-3.3
pregled izdelka
Številka dela: LP2952AIMX-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN POS ADJ 250MA 16SOIC
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije LP2952AIMX-3.3
Številka dela LP2952AIMX-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN POS ADJ 250MA 16SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3104 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.8V @ 250mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.23V (3.3V)
Voltage - Output (Max) 29V Napetost - Vhod (maks.) 30V
Paket naprave za dobavitelja 16-SOIC Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR -
Vrsta izhoda Adjustable (Fixed) Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena *LP2952AIMX-3.3 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 3.3V, 1.23 V ~ 29 V 250mA 16-SOIC Tok - Supply (Max) 33mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 170µA Trenutni - izhod 250mA
Nadzorne funkcije Enable Številka osnovnega dela LP2952
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LP2952IM/NOPB
LP2952IM/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LIN POS ADJ 250MA 16SOIC
Na zalogi: 30693 pcs
Prenesi:
RFQ
LP2952AIMX/NOPB
LP2952AIMX/NOPB
Proizvajalci: N/A
Na zalogi: 42112 pcs
Prenesi:
RFQ
LP2952AIM
LP2952AIM